Bramy

Od czego zaczyna się obiekt przemysłowy?

Właśnie od bramy. Trzeba przez nią przejechać by znaleźć się na terenie kompleksu, przez kolejną wjeżdża się do garażu lub magazynu. Jest jednocześnie elementem oddzielającym od siebie przestrzeń wewnętrzną i zewnętrzną, oraz wizytówką przedsiębiorstwa, które się za nią znajduje. Spełnia więc wieloraką rolę. Po za tym w nowoczesnych obiektach przemysłowych powinna być w pełni zautomatyzowana. To znaczy, że musi być zarówno funkcjonalna, wytrzymała jak i estetyczna. Takie właśnie bramy montujemy w przygotowywanych przez naszą załogę halach.

Montaż, serwis i automatyzacja

Korzystamy z szerokiego asortymentu bram od uznanych producentów, posiadamy również zaplecze i doświadczenie pozwalające na stworzenie rozwiązań unikalnych, właściwych tylko dla konkretnego projektu. Prowadzimy montaż i serwis bram wjazdowych, garażowych i magazynowych wraz z automatyką i elementami dekoracyjnymi. Wszystkie bramy w naszej ofercie posiadają europejskie atesty i są przystosowane do warunków w jakich będą użytkowane.

Przygotowując kompleksowe plany konstrukcji, możemy uwzględnić bramy i przewidzieć oraz zminimalizować związaną z nimi utratę ciepła przez budynek. Jako, że oferta bram i powiązanych z nimi rozwiązań proponowanych przez Konstrukcje Stalowe JANO Spółka z o.o. stale się rozszerza, nasi klienci mogą liczyć na nowoczesne rozwiązania wykorzystywane w budownictwie pasywnym, precyzyjną i niezawodną automatykę, a także duże możliwości dostosowania strony wizualnej bram do indywidualnego gustu lub potrzeb wizerunkowych przedsiębiorstwa.