“Referencje dla JANO Jarocin – BRUPOL Sp. z o.o. sp. K.” – 13.04.2020

BRUPOL Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Niepruszewie przy ul. Świerkowej 20 potwierdza, że firma Konstrukcje Stalowe JANO Jarocin jako Generalny Wykonawca przeprowadziła przebudowę oraz rozbudowę hali magazynowej, zaplecza biurowo-socjalnego oraz związaną z tym infrastrukturę na terenie naszego zakładu w Niepruszewie.

W zakres realizowanych prac weszło wybudowanie nowej hali z łącznikiem o powierzchni 3964,49 m² i kubaturze 31050,61 m³. Konstrukcja hali jest stalowa, a jej obudowa wykonana została z płyt warstwowych z rdzeniem z PIR. Na dachu zamontowano klapy ppoż. Wewnątrz hali znajduje się posadzka betonowa zatarta na gładko oraz trzy doki załadunkowe. Cały obiekt został wyposażony w kompletny system ppoż.

Nowo wybudowaną halę połączono z istniejącą halą magazynową za pomocą murowanego łącznika, w którym umieszczono zaplecze socjalno-biurowe o powierzchni 133,26 m².

Dodatkowo, przebudowaliśmy istniejący budynek hali magazynowej o powierzchni 719,53 m², do którego dobudowano zaplecze biurowo-socjalne o powierzchni 186,33 m². Budynek ten ma tradycyjną konstrukcję, z monolitycznym stropem żelbetowym, w którym wykonane zostały wszystkie prace wykończeniowe i instalacyjne. Istniejący budynek został dostosowany do wymogów ppoż, poprzez montaż klapy ppoż i otworów napowietrzających. Zrealizowano też drogi pożarowe, zbiornik wody ppoż oraz zbiornik na wody opadowe. Dopełnieniem były drogi i parkingi z placami manewrowymi.

Dzięki doskonałej organizacji pracy, zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi kadry inżynieryjno-technicznej i fachowości pracowników, obiekt został ukończony terminowo, zachowując wysoki standard wykonania.

Po zakończeniu realizacji możemy podkreślić, że szczególnie cenimy partnerskie podejście firmy do potrzeb Inwestora, bez względu na czas ich wystąpienia i ewentualne komplikacje, a także prowadzenie prac budowlanych przy nieprzerwanie działającym zakładzie.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i gorąco polecamy firmę Konstrukcje Stalowe JANO Jarocin za całokształt wykonanych prac.