PROMAR MARCINIAK Sp. z o.o. Sp.k – Referencje dla firmy JANO Jarocin – 15.03.2024

Niniejszym, firma PROMAR Marciniak Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Jarocinie przy ul. Przemysłowej 39, potwierdza, że Firma JANO Jarocin zaprojektowała i zrealizowała jako Generalny Wykonawca budowę nowej siedziby naszej spółki w Jarocinie w którego skład wchodził budynek biurowo-socjalny dwukondygnacyjny o pow. 875,53 m2 wraz z halą produkcyjną i magazynową o pow. 9688,08 m2 ze wszystkimi instalacjami i zagospodarowaniem terenu.

Budynek biurowy dwukondygnacyjny wykonany metodą tradycyjną ze stropem i stropodachem z płyt kanałowych. W budynku zamontowano stolarkę aluminiową wraz z przegrodami ogniowymi. Budynek hali produkcyjnej wykonany w konstrukcji stalowej obudowany płytami warstwowymi z pianką PIR a dach wełną mineralną i membraną. Na dachu zamontowano klapy dymowe wraz ze świetlikami punktowymi. W hali produkcyjnej wybudowano antresolę o pow. 559,50 m2 w halach wykonana została posadzka betonowa niepyląca. Zamontowano 3 bramy ppoż., 14 bram segmentowych w tym 5 doków załadunkowych. Wykonano parkingi z drogami dojazdowymi i placem manewrowym w ilości 7923,35 m2 i zbiornikiem ppoż.

Dobra organizacja pracy, zaangażowanie i profesjonalizm kadry inżynieryjno-technicznej, fachowość pracowników oraz wysoka jakość robót spowodowały, że obiekt został wykonany terminowo przy wysokim standardzie wykonania.

Po zakończeniu realizacji możemy z całą stanowczością stwierdzić, że szczególnie doceniamy partnerskie podejście do potrzeb Inwestora, niezależnie od czasu ich wystąpienia i komplikacji jakie za sobą niosą.

Wynik dotychczasowej współpracy upoważnia nas do wystawienia wysokiej oceny za całokształt prac wykonanych na naszym obiekcie.