“DALPO Sp. z o.o. – Referencja dla firmy JANO Jarocin” – 24.05.2019

DALPO Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Miedzianej 3 potwierdza, że firma JANO Jarocin jako Generalny Wykonawca zrealizowała budowę hali magazynowej nr 2 wraz z dokami załadunkowymi na terenie naszego zakładu w Rosnowie.

Nowo wybudowana hala magazynowa posiada powierzchnię parteru wynoszącą 1076,17 m² i kubaturę 12975,90 m³. Jej konstrukcja stalowa kratowa oparta jest na słupach żelbetowych prefabrykowanych, a obudowa hali została wykonana z płyt warstwowych z rdzeniem z wełny mineralnej. Na dachu umiejscowione są klapy doświetlające. W hali znajduje się posadzka betonowa zatarta na gładko, niepyląca.

Całość prac realizowana była bez zastrzeżeń, zgodnie z projektem oraz wymogami technicznymi. Wszystkie zakresy prac wykonane zostały z należytą starannością i zaangażowaniem pracowników firmy JANO Jarocin.

Po zakończeniu realizacji możemy z całą stanowczością stwierdzić, że szczególnie doceniamy partnerskie podejście firmy JANO Jarocin do potrzeb Inwestora, niezależnie od czasu ich wystąpienia oraz ewentualnych komplikacji. Warto także podkreślić prowadzenie budowy przy nieprzerwanie funkcjonującym zakładzie produkcyjnym.

Z naszego doświadczenia, firma JANO Jarocin jest doświadczonym i rzetelnym partnerem biznesowym. Szczerze polecamy jej usługi.